Masáž horúcimi olejmi

horúce oleje

Doprajte si jedinečnú uvoľňujúcu masáž pomocou horúcich olejov

Základom masáže sú aromatické esenciálne oleje. Ich nahrievaním dochádza k intenzívnejšiemu vnikaniu do pokožky, čím sa znásobuje konečný efekt tejto masážnej techniky.

Svalstvo sa viac uvoľní, stimuluje sa krvný obeh, ukľudní sa nervový systém, potlačujú sa negatívne emócie.

Masáž horúcimi olejmi je vynikajúcim prostriedkom k celkovej regenerácii tela aj duše.

Napomáha prekonať pocity strachu, depresie a stresu.

 

Potešiť svoje zmysly môžete olejmi podľa vlastného výberu:

Citrón

Masážny olej obsahuje silice citrónu a je určený pre športové a rehabilitačné masáže. Citrón má stimulujúce účinky pred športovým výkonom. Je vhodný pri duševnej námahe, strese, nervozite a vyznačuje sa upokojujúcimi a relaxačnými účinkami. Tento masážny parafínový olej priaznivo pôsobí na pokožku a je vhodný pre citlivú pleť, pretože neobsahuje parfumy, farbivá a konzervačné látky. 

Levanduľa

Masážny olej s levanduľovou silicou uvoľňuje svalové napätie a podporuje pokojný spánok. Levanduľový olej je vhodný pri svalových a reumatických ťažkostiach, pri nervovom vyčerpaní, podráždení a depresii. Účinky tohto masážneho oleja tíšia bolesti hlavy, migrénu a nespavosť. Odstraňuje psychickú a fyzickú únavu!

Neodporúčame používať v tehotenstve pri nízkom tlaku (levanduľa znižuje krvný tlak). 

Škorica

Masážny olej so škoricovou silicou prehrieva pokožku a napomáha pri boji s celulitídou. škorica spôsobuje prehriatie pokožky a rozšírenie ciev, čo napomáha odbúravaniu tukových buniek. To zvlášť urobí pri boji s celulitídou. Škoricový olej má navyše mierne dezinfekčný účinok a pôsobí proti bolesti. 

Môže vyvolať alergickú reakciu. Neodporúčame používať v tehotenstve, pri dojčení a pre malé deti.

Zelený čaj

Masážny olej s extraktmi zeleného čaju určený pre športové i relaxačné masáž, vhodný aj pre aromaterapiu. Zelený čaj obsahuje veľké množstvo vitamínu C a vitamínov skupiny B, antioxidantov, minerálov a stopových prvkov. Účinky zeleného čaju majú veľmi priaznivý vplyv na pokožku. Prispievajú k omladeniu a spevnenie pokožky, pôsobí ako prevencia proti jej poškodeniu slnečným žiarením. Masážny olej s extraktmi zeleného čaju pôsobí upokojujúcim a relaxačným účinkom na celé telo, tíši svalovú únavu. Čistí a regeneruje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky. Stará sa o pokožku u osôb s častým výskytom kožných problémov. Má tiež priaznivý účinok pri reumatických a kĺbových problémoch a zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest. 

Čokoláda

Čokoládový masážny olej regeneruje, vyživuje a prekrvuje pokožku, má antistresové, relaxačné a povzbudzujúce účinky. Zlepšuje látkovú výmenu.