Novinky

Profesionálne ošetrenie sa odporúča pre všetky typy pleti, ktoré vyžadujú dokonalú ochranu a intenzívny kozmetický zákrok na podporu prejasnenia, elasticity a hydratácie pleti. Určené pre pokožku, ktorá je často vystavená slnku, UV lampám, klimatizácii, znečisteniu, škodlivým vplyvom počasia (vietor, chlad, zmeny teploty atď.) a stresu. Doporučené pre zrelú, uvoľnenú, predčasne starnúcu, fádnu, matnú, citlivú pleť s pozmenenou cirkuláciou, na opätovné získanie tonusu, pevnosti a jasu.

MULTI-FUNKČNÉ, KOREKČNÉ A ANTIAGING OŠETRENIE

Obľúbené ošetrenie, ktoré ihneď spevňuje a prejasňuje pleť.

Profesionálne ošetrenie sa odporúča pre všetky typy pleti, ktoré vyžadujú dokonalú ochranu a intenzívny kozmetický zákrok na podporu prejasnenia, elasticity a hydratácie pleti.

horúce oleje

Doprajte si jedinečnú uvoľňujúcu masáž pomocou horúcich olejov

Základom masáže sú aromatické esenciálne oleje. Ich nahrievaním dochádza k intenzívnejšiemu vnikaniu do pokožky, čím sa znásobuje konečný efekt tejto masážnej techniky.

Rastlinné kmeňové bunky

Profesionálne kozmetické ošetrenie na báze rastlinných kmeňových buniek Phyto Staminal, ktoré pochádzajú z jablone.  Kaviár a retinol s vysoko revitalizačnou, regeneračnou, oživujúcou a hydratačnou silou.

Pages