ELEKTROPORÉZA (neinvázna mezoterapia)

VPRAVOVANIE A ZAPRACOVANIE AKTÍVNYCH LÁTOK ZO SÉR A GÉLOVÝCH MASIEK

Veľmi vyhľadávané nechirurgické kozmetické ošetrenie. Využíva viacnásobné vpravovanie homeopatických a farmaceutických prípravkov, vitamínov, rastlinných výtažkov a ďalších prísad do podkožia. Zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfy a tým výrazne podporuje regeneračné schopnosti pokožky. Vďaka elektroporéze je účinná látka vpravená cez bunečný obal priamo do bunky. Na rozdiel od injekčnej aplikácie (invazívna mezoterapia), kde je látka vpravená ihlou len do medzibunkového priestoru.

Čo je mezoterapia?

Prvotným cieľom MEZOTERAPIE je omladenie vzhľadu pleti, výživa pleti, odstránenie pigmentových škvŕn, dvojitej brady a miestne cielená redukcia podkožného tuku a lokálne odbúravanie celulitídy.. Zároveň oproti klasickým metódam vpravovania ( ionoforéza, ultrazvuk, galvanický prúd) aktívnych látok má niekoľkonásobne vyššie percento prieniku aktívnych látok a to nie len do medzibunkového priestoru, ale priamo do bunky.  Tým sú výsledky mezoterapie ihneď viditeľné a majú dlhú trvanlivosť.

Lekársky podložené účinky mezoterapie

Mezoterapia má následujúce lekársky podložené účinky:

  • redukuje vrásky
  • zvyšuje podkožnú mikrocirkuláciu
  • urýchľuje kapilárnu látkovú výmenu
  • podporuje bunečný metabolizmus
  • spevňuje pokožku
  • napomáha stabilizovať hydratáciu pokožky

Blahodárne účinky MEZOTERAPIE

Cielená aplikácia zaktivuje prirodzenú tvorbu kolagénu a nových buniek, vyrovná stredne hlboké vrásky a vypne a prejasní pokožku.

Mezoterapia je šetrný nechirurgický postup, pri ktorom sa špeciálne roztoky (napr.kyselina hyaluronová, rastlinné kmeňové bunky,..)  aplikujú elektroporézou do strednej vrstvy kože (tzv. mezodermy) priamo do bunkového ako aj medzibunkového priestoru, a to približne do hĺbky 4 mm na tvári a až 2,5cm na tele (celulitída, tukové vankúšiky, spevnenie.

Mezoterapia prináša intenzívnu hydratáciu a následné vypnutie a spevnenie pokožky, miznú stredne hlboké vrásky, kruhy pod očami a vačky.

Ošetrenie Sinekron Star nedoporučujeme:

tehotným ženám, pri osobách s implantátmi a elektrickými stimulátormi (kardiostimulátor), s kovovými protézami, pri vážnych ochoreniach (metastázy, neoplasii), zníženenie citlivosti na bolesť alebo teplo, pri infekčných kožných ochoreniach a pri poranenej pokožke.